عشق کافی نیست!

سلام،

چندروزپیش اتفاقی با یکی از بچه ها نزدیک یک مجتمع قرارگذاشتم بعد از انجام کارهام به نظرم رسید حالا تا که کناراین مجتمع خرید اومدم بدنیست یه سری هم به داخلش بزنم... مژه اونم ساعت 2!

بهرحال کلی از مغازه ها باز بودن... اما... به طورکاملاً ناگهانی و اتفاقی من عاشق یه مانتو شدم...!!!!قلب اما بسته بود...

خلاصه که برگشتم و دیروز به نظرم رسید برم یه جای دیگه که پرمانتوفروشیه! ولی هیچی نپسندیدم و به نظرم رسید اون مانتوهه که عاشقش شدم بهترینه!این شد که امروز و رفتم تا اون مانتوهه رو ببینم! خلاصه که رفتم اولش که دست زدم بهش وارفتم!!! بس که نازک بود!!! وقتی پوشیدم یه جور دیگه وارفتم بسه که جلوش کوتاه بود و بقیه جاهاش اندازه و مناسب ولی وقتی جلوآینه واستادم مست شدم! بس که زیبا شدم!!!!!!!!!! خلاصه نفهمیدم که با همه تردیدهام چطور خریدمش!!!!!!!

و امشب توی مهمونی پوشیدم!

نمیدونید چقدر رو اعصابم رفت مانتوم! و چقدر کلافه م کرد ...یعنی وقتی ایستاده هستی خوبه ولی وقتی میشینی کم کم یه جوری میشه ... بهرحال بگذریم که من پشیمون شدم ازین خریدنش.......!!!!!!!!

این شد به ذهنم رسید؛ خدایا... خدای مهربون ..عشقی به ما اعطا کنه که منجربه پشیمونی ما نشه ... عشقی به ما عطا کن که به وصال برسه و وصالش کاممون رو شیرین کنه نه پشیمون و کلافگی وسردرگمی بیاره...

*چندوقته به نظرم رسیده بود جوونم و عاشق هرچی میشدم می خریدم! ولی خیلیاشون رو بعدخریدن پشیمون شدم! و به نظرم الکی پول دادم!
الان به نظرم رسید به عشق هام اعتنا نکنم دیگه! واقع بین باشم ، در حالیکه اونایی
رو که واقع بینانه خریدم رو بعدا عاشقشون شدم! و خیلی خوب در اومدن!!!

حالا شاید تو این مورد موفق بشم امیدوارم توی تصمیم های مهم زندگیم هم موفق باشم...

 

* موقع سال تحویل من رو هم توی دعاهای قشنگتون یاد کنید. ممنونم دوست جونا تا سال بعد.

/ 3 نظر / 6 بازدید
ارمین

این سال جدید رو بهتوون تبریک میگم امیدوارم سال خوبیو کنار خانوادتوون داشته باشید تعطیلات بهتوون خوش بگذره اگه دوست داشتی تبادل لینک کنیم؟ http://31536000.persianblog.ir/

خــاله نـفـیـ3

انشاالله که همین طور باشه عزیزمممم (: تصمیمای مهم ُ میگم ! سال ِ خوبی داشته باشی خانومی *: *: خوش بگذره [مغرور]

آبگینه

این ویژگیه عشقه که آدمو کور میکنه[نیشخند] عیدت مبارک[گل]