دعای شب بیست و یکم من!

سلام،

طاعات و عبادات قبول قلب

 

دیشب موقعی که چراغ ها خاموش بود یهو به دلم رسید و گفتم:" خدا وقتی به گذشت نگاه می کنم حس می کنم خیلی اوقات راه ها رو اشتباه رفتم! خیلی اوقات دیر راه درست رو تشخیص دادم! و خیلی از اوقات ازینکه زودتر نفهمیدم و در جایی هستم که می تونستم خیلی راحت در جای خیلی بهتری باشم اما با دیر فهمیدنم اینجا هستم! و چقدر تأسف خوردم! اگرچه زیاد حوصله تاسف ندارم و تاسف هام گذریه ولی خب خیلیا بهم گفتند چه الکی حیف شدی و اینا! مسیر رو اشتباه رفتی! وگرنه الان خیلی وضعت عالی بود  و این حرفا!"

از خدا خواستم ازین به بعد کمکم کنه تا وقتی به عقب نگاه می کنم هیچوقت حس نکنم اشتباه کردم! هیچ وقت حس پشیمونی نداشته باشم و بلکه خوشحال باشم از جایی که هستم و مسیری که طی کردم! حتی تا اون دنیا هم که رسیدم خوشحال باشم و راضی باشم از گذشته ی خودم!دل شکسته

* چطوری میشه اینجوری بود؟! چرا من اینقدر توی زندگیم مسیر اشتباه رفتم؟! چطوری اینطوری نباشم ؟ :( البته اشتباه نه به اون معنا که فکر کنید بدبخت و زمین گیرم خنثی ولی خب در حدی که می تونستم خیلی عالی باشم چیزی که لایقشم!

ولی الآن در حدی که در شأن خودم بدونم و هر کی می بینه به نظرش بیاد چه در جایگاهی مناسب شأنم هستم نیستم!!! ینی هر کی می بینه میگه تو حیف شدی!!! قهر و انتخاب خوبی نکردی!

/ 6 نظر / 19 بازدید
ماهنوش

دعای خیلی خوبی کردی هما جان .. همه ادمها در طول زندگیشون اشتباهات زیاد داشتن .. اصلا انسان بدون اشتباه مفهموی نداره .. ولی خب همون که دعا کنیم اشتباهاتی نکنیم که بعدا افسوس بخوریم خیلی ارزش داره ..

ماهنوش

راستی کیا میان بهت میگن تو حیف شدی و اینا ؟ اگر عزیزانت هستن که خب از سر دلسوزیه و البته زیاد نباید بگن (اجازه نده) که روحیه ت خراب شه .. اما بنظر من سعی کن به غریبه ها اجازه ندی حتی از سر دلسوزی بیان از این حرفا بزنن .

ماهنوش

راستی طاعات و عباداتت قبول باشه . برای منم سر افطارت دعا کن عزیزم

خالهـ نفیـ3

ینی اگه وایرلس ُ به پی سیم وصل کنم ، نت ِ هر سه تا(پی سی، گوشی،لپ) رو ساپورت میکنه دیگه ؟ با این وجود دیگه نیازی به وایر قدیمی ِ ندارم نه؟

خالهـ نفیـ3

ینی اگه وایرلس ُ به پی سیم وصل کنم ، نت ِ هر سه تا(پی سی، گوشی،لپ) رو ساپورت میکنه دیگه ؟ با این وجود دیگه نیازی به وایر قدیمی ِ ندارم نه؟

خالهـ نفیـ3

مرسی از راهنماییت مهندس جان ×: